Numerology Portal

Wodnik trójka

Wodnik trójka to osobowość energiczna, śmiała o wysokim ilorazie inteligencji. Posiada siłę wewnętrzną i poczucie niezależności. Nie zwraca uwagi na tradycję i autorytety skłaniając się ku nowościom i postępowi. Lubi udzielać się towarzysko, zdobywać popularność i występować publicznie. To dobry polityk potrafiący przekazem swoich idei pociągnąć za sobą tłumy. Szuka stale nowych wrażeń i przygód. Nie pozwala na to aby ktoś lub coś go ograniczało. Lubi korzystać z życia, smakując i doświadczając wszelkich osobliwości świata i tajemnic. Gdy już dorośnie i się ustatkuje poświęca się pracy często w działalności artystycznej lub twórczej.

Już jako dziecko często się zakochuje, zwykle platonicznie. Jako dorosła osoba cieszy się powodzeniem u płci przeciwnej. Chętnie wdaje się w romanse i flirty. Nie szybko myśli o zakładaniu rodziny. Szuka partnera silniejszego, roztropniejszego, solidniejszego i rozsądniejszego od siebie. Z taką osobą zapragnie stworzyć bezpieczny, przyjazny, pełen przyjaciół dom. W związku oczekuje nieco wolności, źle znosi zaborczość i zazdrość u partnera.

Charakter indywidualisty powoduje, że najlepiej pracuje mu się w pojedynkę, w zawodzie, który gwarantuje mu wolność i daje przestrzeń na własną inicjatywę. Pociąga go sztuka, malarstwo, aktorstwo oraz literatura. Może spełnić się jako dziennikarz lub nauczyciel. Potrafi również zarządzać potencjałem ludzkim, organizować pracę oraz być inicjatorem przedsięwzięć. Łatwo zarabia pieniądze.

Ze względu na swoją niespokojną osobowość może popadać w nerwicę. Jego stan ducha jest ściśle powiązany z psychiką i stanem zdrowia. Szczególnej uwago wymagają także nogi i wątroba. Z wiekiem nasilają się choroby reumatyczne. By zachować długo sprawność i zdrowie powinien uprawiać sport głównie na powietrzu.

Sprawdź swoje liczby, skorzystaj z naszego kalkulatora:

Kalkulator indywidualny
Kalkulator związków