Numerology Portal

Wodnik szóstka

Niezależna i intuicyjna natura wodnika wsparta przenikliwością i praktycznością szóstki może wynieść go ponad przeciętność. Są to ludzie bardzo spokojnym i cierpliwym usposobieniu, dobrych intencjach i szczerym sercu. Chętnie pomaga innym, wykazuje duża tolerancję także religijną i umie się poświęcać. Równocześnie to osoby bardzo konkretne, ukierunkowane już we wczesnej młodości, o jasno sprecyzowanych poglądach. Zawsze wierne swoim ideałom. Potrafią chłodno kalkulować. Jednak gdy w grę wchodzą uczucia i zaangażowanie emocjonalne  ich działania staja się chaotyczne i nierozważne. Potrafią skutecznie skupiać się na pracy i zaplanowanych działaniach. Interesują się nauką, sztuką, techniką. Mają tendencje do eksperymentowania i odkrywczych wniosków.

W wyborze partnera kierują się często rozumem, co utrudnia im podjęcie decyzji zawsze chcąc wybrać tego najbardziej interesującego. Szukają partnera o silnej osobowości, tajemniczej i niezależnej. Unikają osób przyziemnych, zazdrosnych o wąskich zainteresowaniach.  Tkwiąc w związku, który nie daje im zadowolenia potrafią szybko, bez dłuższej potrzeby wycofać się z niego gdy spotkają na swojej drodze tę odpowiednia osobę. Nie ma tu znaczenia czy związek trał kilka miesięcy czy kilka lat. W związku szukają partnerstwa, przyjaźni i kompromisów. W udanym związku czują się pewnie i bezpiecznie co im pozwala realizować się zawodowo. Bliskim zapewniają wszystko czego im trzeba  Nie żałuje na prezenty, dobre szkoły i spełnianie życzeń.

W pracy chętnie realizuje się samodzielnie, tworząc własne koncepcje i narzucając sobie swoje tempo. Jednak jeśli musi również potrafi pracować w grupie. Czasami w pracy zawodowej osoby te manipulują ludźmi poprzez emocje, nie dopuszczają do ingerowania we własne sprawy. Wybierają zawody w których wykazać się mogą pomocą, wsparciem, dobra wolą i poświęceniem. Spełniają się jako adwokaci, dziennikarze i działacze polityczni. Nie zależy im na władzy, ale często zajmują wysokie stanowiska. Wobec współpracowników bywają nietaktowni i szorstcy pomimo tego, że w głębi są współczujący.

Mają słaby system nerwowy, są podatni na zmiany temperatury, choroby nerek i pęcherza moczowego. Powinni uprawiać sport, gdyż zastój powoduje że staja się zaczepni i wybuchowi. Służy im kontakt z przyrodą i przebywanie na świeżym powietrzu.

Sprawdź swoje liczby, skorzystaj z naszego kalkulatora:

Kalkulator indywidualny
Kalkulator związków