Numerology Portal

Wodnik siódemka

Wodniki siódemki to bardzo ambitne, dyskretne, niezależne i samodzielne osoby. Posiadają bardzo dobrą pamięć i nieprzeciętną inteligencję. Zwykle są bardzo życzliwi wobec osób niezaradnych i pokrzywdzonych natomiast nastawiają się krytycznie do tych, którzy nie mogą nadążyć za ich tokiem myślenia. Obdarzenia zmysłem obserwacji i głęboką intuicją, widzą i przewidują więcej niż inni. Posiadają wiele talentów, nie boją się trudnych wyzwań, są otwarci na postęp. Nie stronią od uciech życia i łatwo nawiązują kontakty będąc przy tym pożądanymi w niejednym towarzystwie. Uwielbiają podróże i odkrywanie nowych miejsc. Często poprzez wytrwała prace dorabiają się majątków. Wyróżniają się kulturą osobistą, tolerancją i rozsądkiem.

To bardzo uczuciowe osoby łatwo wdające się w romanse. Nie spieszą się z małżeństwem potrafiąc przeżyć w wolnym związku wiele lat. Kiedy związek się nie układa, odchodzi. Decydując się na zalegalizowanie związku robią to z ogromnej miłości bądź rozsądku spotykając na swej drodze dobrą partią. W związku iw domu, który tworzy oczekuje spokoju, tolerancji, pełnej niezależności dla swoich decyzji i działań.

W tym znaku rodzi się wielu badaczy i wynalazców. Wodniki lubią eksperymenty i pracę laboratoryjną. Potrafią się skoncentrować na pracy, posiadają umiejętność wyciągania trafnych wniosków. Z równym powodzeniem mają szansę na sukces literacki jak i pracę rzemieślniczą. Posiadają predyspozycje do wykonywania zawodu dziennikarza, pisarza, kreatora mody czy fryzjera. Wszystko zależy od wykształcenia jakie zdobędą i rozwijania swoich zdolności.

Zwykle nie chorują. Od młodości dbają o zdrowie i dietę dobrą formę psychiczną i fizyczną. Uwielbiają adrenalinę i silne wrażenia. Mogą zdarzać im się zranienia, kłopoty z ciśnieniem, choroby układu krążenia. Są podatni na stres, nerwicę i niedomagania układu trawiennego. Dobre jest dla nich uprawianie sportu i suplementacja witaminami.

Sprawdź swoje liczby, skorzystaj z naszego kalkulatora:

Kalkulator indywidualny
Kalkulator związków