Numerology Portal

Wodnik piątka


Zdolności umysłowe i różne talenty wodnika idą w parze z wytrwałością i wytrzymałością piątki. Uwielbia podróże i przygody. Interesuje się nauką, kulturą, przyrodą i sportami ekstremalnymi. Wszystko co egzotyczne i zagadkowe staje się jego pasją. To zwykle wyluzowane i uśmiechnięte osoby, lubiące jednak podkreślać swoją oryginalność. Bywają bardzo aktywne i zaradne, ale też i wścibskie. Są to osoby bardzo wrażliwe na ludzką krzywdę, zwykle lubiane za urok osobisty, życzliwość i poczucie humoru. Potrafi także wykazać dystans do siebie. Równe często jak osiąga sukces , może doświadczyć porażki.
Wodniki piątki są mocno zainteresowane płcią przeciwną, ale również i one są obiektem zainteresowania. Szybko ulegają uczuciom co jednak nie idzie w parze z chęcią ustatkowania się i założenia domu. Boją się utraty wolności. Jeśli zdecyduje się na ustatkowanie od partnera oczekuje poświęcenia, spełniania potrzeb zarówno uczuciowych jak i intelektualnych. Lubi rządzić w domu ii opiekować się dziećmi.

Energiczna natura wodnika piątki i wysoki potencjał intelektualny często doprowadzają ich do sukcesów. Posiadają także dar do przekonywania innych do swoich racji. Uwielbia podróże i przygody i łatwo przyswaja sobie języki obce. Często wiec wybiera zawody zgodne z jego predyspozycjami. Lubi tez technikę i wynalazki. Jego bystrość, zaradność i umiejętność porozumiewania się z ludźmi pomagają mu osiągnąć sukces w świecie biznesu i polityki.

Jako osoba bardzo ruchliwa wodnik piątka często narażony jest na kontuzje, przeziębienia, schorzenia neurologiczne i układu krążenia. Zwykle ma niskie ciśnienie , skłonność do żylaków oraz zimnych rąk i stóp. Wskazane jest uprawianie sportu na świeżym powietrzu oraz kontakt z przyrodą.

Sprawdź swoje liczby, skorzystaj z naszego kalkulatora:

Kalkulator indywidualny
Kalkulator związków