Numerology Portal

Wodnik ósemka

Wodniki ósemki to osoby, które często wybijają się ponad przeciętność. Intuicja, zdolności twórcze, entuzjazm, wigor i talenty organizatorskie. Zawsze wiedzą czego chcą i do czego dążą. Nie odpoczną dopóki nie osiągną celu. Nadzwyczaj mocno pragnąc prestiżu i władzy oraz błyskotliwej kariery. Wykorzystują do tego swoje liczne talenty, wdzięk osobisty a czasami nawet prośby i groźby. Są pewne siebie, wierzą we własne siły robiąc tym wrażenie na innych. Dzięki logicznemu myśleniu oraz wnikliwym analizom wyprzedzają zawsze swoją konkurencję. Na każdy temat posiadają własne zdanie i zawsze lubią mieć rację. W sporach często nie panują nad sobą. Na ogół bywają mili i komunikatywni. Mimo swojej tolerancji i ugodowości nie zmieniają zdania i wykazują upór. Posiadają dar odziaływania na innych.

Nie widzą problemu we wczesnym założeniu rodziny. Partnera traktują wyjątkowo, dają mu odczuć, że im zależy. Cenią sobie układy rodzinne. W małżeństwie lubią tradycyjne rozwiązania. Uznają dominację mężczyzny i podległość kobiety. Ponadto w związku szukają wzajemnego wsparcia i wyrozumiałości. Bywają zazdrosne i lubią mieć w tej kwestii kontrolę sobie wyznaczając dość spory margines swobody i chętnie z tego korzystają. Związki z nimi bywają trudne.

W pracy zawodowej daje z siebie wszystko. Pragnie zdobyć wykształcenie, które ułatwia mu osiąganie celów zawodowych. Pragną funkcji kierowniczych, posiadając przy tym predyspozycje do zarzadzania, dyscyplinowania i mobilizowania podległych im osób. Często używa argumentów finansowych. Utrzymuje dobry kontakt ze współpracownikami. Osiąga dobre wyniki w inwestycjach i planowaniu. Rozsądnie wydaje pieniądze i umie je pomnożyć. Rzadko traci dobre okazje bo w porę je dostrzega i szybko reaguje. Sprawdza się na wysokich stanowiskach bądź w biznesie. Również w pracy bezpośredniej jako pedagog czy duchowny. Może tworzyć również w zaciszu domowym (książki czy muzykę).

Jego naturalna energia i wigor wyposażają go dobre zdrowie. Jednak gdy lekceważy potrzeby organizmu i łamie podstawowe zasady zdrowego stylu życia, zmusza się do wysiłku ponad siły i tworzy złe nawyki naraża się na wystąpienie migreny, nerwice, zatrucia pokarmowe, zakłócenia krążenia krwi. Narażają się na udar i chorobę wieńcową.

Sprawdź swoje liczby, skorzystaj z naszego kalkulatora:

Kalkulator indywidualny
Kalkulator związków