Numerology Portal

Wodnik jedynka

Wodnik jedynka charakteryzuje się silnym charakterem. Zwykle wiele wysiłku wkłada w to, aby zdobyć odpowiednia pozycję społeczną i zawodową oraz zyskać prestiż. To bardzo postępowa osoba, ceniąca nowe idee i poglądy. Uwielbia przyrodę i podróże. Jest to jednostka o bardzo dużej inteligencji, bogatej wyobraźni, wybitnych siłach twórczych oraz zdolnościach artystycznych. Uwielbia pomagać biednym, chorym i słabszym. Ma szczególną słabość do dzieci a także do zwierząt. Jej szczególnymi cechami charakteru jest szczerość, dobroć i lojalność. Zwykle posiada liczne grono przyjaciół. Lubi analizować ludzką naturę, wyczuwać i przewidywać intencje. Posiada niezwykle rozwiniętą intuicję. Nie zawsze potrafi wykorzystać atuty swojego charakteru. Pomimo swojej energii i operatywności bywają sytuacje kiedy wycofuje się z działania, zwleka i zastanawiają się, czeka żeby sprawy samie się rozwiązały. Stosując taktykę uników niż konfrontacji.  Czasami szkodzi to karierze zawodowej czy życiu osobistemu.

Ambicja, samodzielność i pomysłowość pozwalają jej zaistnieć w zawodach technicznych. Powodzenie idzie w parze z wolnością i brakiem ograniczeń, co pozwala właściwie się rozwinąć. Często pociąga ja także praca artystyczna, medycyna. Jako szef potrafi zarazić podwładnych swoimi pomysłami i zainteresować swoimi projektami. Jest dla nich równocześnie bardzo życzliwy. Chętnie pracuje na własny rachunek.

Nie dąży do szybkiego zakładania rodziny. Zanim o tym zdecyduje ma na swoim koncie zwykle wiele romansów. Nieposkromiona namiętność, pomysłowość i elokwencja powodują, że nie ma problemu ze znalezieniem partnera. Nie lubi obowiązków domowych. Pragnie domu solidnego, nowoczesnego i wygodnego. Lubi duże przestrzenie. Bardzo swobodnie traktuje wierność w związku.

Żyjąc w ciągłym pośpiechu, mało odpoczywając może mieć problemy z sercem i ciśnieniem. Mogą zdarzać się zawały i choroby wieńcowe. Mogą wystąpić problemy z kręgosłupem, nadwagą. Bardzo wskazane jest przebywanie na świeżym powietrzu zarówno w celach rekreacyjnych jak i przy wykonywaniu różnego rodzaju sportów czy nawet pracy. Ma słabe nerwy  małą odporność na stres.

Sprawdź swoje liczby, skorzystaj z naszego kalkulatora:

Kalkulator indywidualny
Kalkulator związków