Numerology Portal

Wodnik dziewiątka

Wodniki dziewiątki są bardzo uduchowione, wrażliwe o mocno rozwiniętej intuicji. Widzą szerzej, głębiej i wnikliwiej często zarażając tym otoczenie. Przenikają czas i przestrzeń i miewają przeczucia. Mają zamiłowanie do pogłębiania wiedzy, interesują ich rzeczy niezwykłe, tajemnicze i ekscytujące. Łatwo nawiązują kontakty z ludźmi, są uprzejmi i życzliwi. Sprawiają wrażenie wolnych, beztroskich i swobodnych w rzeczywistości są bardzo uzależnieni od rodziny, środowiska i pracy. Łatwo ulegają zmiennym stanom emocjonalnym, wahaniom, okresom niepewności co wpływa negatywnie na jego sprawy. Ich wnikliwa natura, kierowanie się zasadami logiki i dowodami czyni z nich dobrych adwokatów.

Pragną szybko założyć dom i rodzinę marząc o spokojnym życiu z ukochaną osobą, najlepiej w wygodnym luksusowym domu. W związku szuka stabilizacji i równowagi, liczy na przyjaźń i szuka powiernika. Partner powinien wyróżniać się inteligencją. W małżeństwie potrafi zrównoważyć obowiązki domowe i rodzinne ze swoimi potrzebami rozwijania pasji, zainteresowań, dokształcania się czy skupiania się na pracy zawodowej. W domu pragnie stworzyć przyjazną i przytulną atmosferę. Zwykle nie decyduje się na więcej niż jedno lub dwoje dzieci. Nie za bardzo okazuje uczucia bliskim, ale też nie szuka zwad i unika konfliktów.

Posiada predyspozycje do pracy intelektualnej, w której może wykazać się wiedzą. Zwykle idzie z duchem postępu. Prace wykonuje rzetelnie, wnikliwie i cierpliwie. Nadmierna ostrożność czasami spowalnia jego działania i odwleka załatwianie spraw. Zwykle unika ryzyka i kieruje się intuicją. Pomimo, że nie dąży do władzy to w naturalny sposób wzbudza szacunek i autorytet. Wodnik dziewiątka jako szef daje swoim podwładnym dużą swobodę i samodzielność umiejętnie uch zachęcając i mobilizując do pracy. Sprawdza się w zawodach adwokata, dyplomaty, doradcy.

Jako dziecko często choruje. Dokuczają mu alergie, przeziębienia, choroby lokomocyjne. Z wiekiem nabiera odporności ale i tak musi dbać o higieniczny tryb życia ze względu na swoją wątłą naturę. Jeżeli sobie pofolguje musi się liczyć z problemami układu pokarmowego, problemów z ciśnieniem, nerwicą, niedotlenieniem mózgu i serca. Musi zachowywać równowagę pomiędzy pracą i odpoczynkiem oraz spędzać czas na łonie natury.

Sprawdź swoje liczby, skorzystaj z naszego kalkulatora:

Kalkulator indywidualny
Kalkulator związków