Numerology Portal

Wodnik dwójka

Wodnik dwójka to indywidualista. Pomimo swojej łagodności i uprzejmości to osobowość silna i władcza, uparta i zawzięta. Nie toleruje podporządkowywania się. Tą osobowość tworzą cechy wodnika: przenikliwość, niezależność fantazja i wrażliwość w połączeniu z cechami jedynki: ambicją, inspiracją i chęcią uzyskania aplauzu. Swoja osobowość podkreśla również strojem i wyglądem. Ma dobrą zdolność komunikacji i potrafi współpracować, a przy tym jest delikatny i uduchowiony. Bardzo ceni sobie bliskich i rodzinę w której szuka wsparcia w trudnych chwilach życia.

Uczuciowość wodnika dwójki powoduje, że często wchodzi w romanse. Ale jeśli na swej drodze spotka osobę tolerancyjną, akceptującą jego osobowość to może zapragnąć stworzenia wspólnego domu. Dom powinien być bardziej wygodny i przyjazny niż bogaty. Nie lubi prac domowych, woli oddawać się pracy przy wielkich rzeczach. Uwielbia dzieci, rozpieszcza je i nie trzyma dyscypliny. Nie toleruje zdrady u partnera, natomiast swobodnie traktuje ją u siebie.

Sprzyjają mu zawody związane ze sztuką, muzyką i postępem. Jego impulsywność może czasami powodować konflikty z osobami z którymi pracuje dlatego dobrze gdy może pracować samodzielnie lub z osobami, które są w stanie zrozumieć i zaakceptować jego naturę. Jako szef potrafi bardzo dobrze zarządzać natomiast nie dąży do zdobycia władzy czy stanowiska, bardziej skupia się na dobrych efektach swojej pracy. Jeśli awansuje to z tego powodu, że ktoś zauważył jego potencjał. Uwielbia wynalazki, dokonuje udoskonaleń i poszerza wiedzę w tematach które go zainteresują.

Jego emocjonalna natura czasami odbija się na jego zdrowiu. Jeśli przez dłuższy czas żyje w stresie i przezywa niepokoje mogą się pojawić problemy z żołądkiem, systemem trawiennym i układem krążenia. Wskazane jest przebywanie na świeżym powietrzu, wspomaganie układu nerwowego oraz uprawianie sportu i trzymanie diety.

Sprawdź swoje liczby, skorzystaj z naszego kalkulatora:

Kalkulator indywidualny
Kalkulator związków