Numerology Portal

Wodnik czwórka

Osoba urodzona w znaku wodnika jako czwórka posiada lotny umysł i talenty, które wsparte solidnością i pracowitością czwórki pozwala im realizować swoje zamiary i osiągnąć powodzenie. Zwykle jest lubiana osobą, potrafi odnaleźć się w każdym towarzystwie, jest świetnym rozmówcą i ma poczucie humoru. To bardzo pracowite i praktyczne osoby, stąpające po ziemi. Nawet ich wodnikowa natura, która wyposaża ich w bujną wyobraźnię nie jest w stanie ich od niej oderwać. Nie lubi wdawać się w konflikty i stawiać spraw na ostrzu noża. Nie poddaje się naciskom i nie wycofuje z wcześniej założonych planów. Trudne sytuacje stara się omijać. Stawia na szczerość i dyplomację.

Późno dojrzewa do małżeństwa. W partnerze szuka przyjaciela i powiernika. Gdy już znajdzie wymarzonego partnera , nie myśli o zdradzie. W związku szuka spokoju i harmonii. Często ustępuje dla dobra dzieci i rodziny. Dba o rodzinę, dom, stabilizację rodzinną i materialną. Bez tego trudno jest osiągnąć sukces zawodowy. Wszelkie działania podporządkowuje rodzinie.

Pracę zawodową wykonuje solidnie i odpowiedzialnie, jednak często towarzyszy mu ostrożność i niezdecydowanie. Lubi działać samodzielnie. Ale jest zwykle skuteczny. Swoja elokwencją, przedsiębiorczością zyskuje sojuszników. Często robi karierę naukową lub badawczą. Świetnie czuje się jako wykładowca, polityk lub doradca. Posiada zdolności manualne.- i chętnie wybiera zawody techniczne. Jako szef sprawnie organizuje pracę podwładnym, ustala zasady, których nie wolno przekroczyć. Ceni lojalną i rzetelną pracę. Rzadko chwali.

Często cierpi na alergie i problemy ze skórą. Brak odporności. Łatwo ulega stresom, długo przezywa rozżalenie gdy go ktoś urazi. Ma skłonności do niskiego ciśnienia i chorób reumatycznych. Energię czerpie z przebywania na świeżym powietrzu i obcowania z przyrodą.

Sprawdź swoje liczby, skorzystaj z naszego kalkulatora:

Kalkulator indywidualny
Kalkulator związków