Numerology Portal

Baran jedynka

Baran jedynka potrafi się wybić niemal w każdej dziedzinie życia. To dzięki odwadze, inteligencji, przedsiębiorczości Barana oraz ambicji, operatywności i aktywności Jedynki. Jego cechy tworzą osobowość, która potrafi osiągać swoje cele życiowe. Są to osoby obok, których nie da się przejść obojętnie. Taka skumulowana, silna energia potrafi ich wynieść na szczyty kariery. Swoją postawą przyciągają uwagę i intrygują. Mają duży wpływ na płeć przeciwną. Posiadają niezwykłą zdolność przekonywania, potrafią cierpliwie tłumaczyć, uzasadniać i przedstawiać dowody. Nie poddają się nawet gdy na początku im się nie udaje. W trakcie rozmowy potrafią zmienić taktykę i sposób przekazu aby osiągnąć cel. Dodatkowo bywają wrażliwe na los innych ludzi i potrafią nieść im pomoc, gdy zajdzie taka potrzeba. To bardzo pracowite osoby, dążące do zaspokojenia swojego ego, ambicji i dużych wymagań. Nie są osobami skłonnymi słuchać czyichś sugestii czy dobrych rad. Potrzebują dużo swobody. Ich szczerość i otwartość, uprzejmość i prostolinijność wzbudzają sympatię ludzi. Potrafią wprowadzać dobry nastrój, bawić żartami. Zawsze pełne ciekawych pomysłów, nastawione na nowości i postęp. Znają się na ludziach i rzadko mylą się w swoich ocenach.

W pracy pragną być samodzielne, niezawodne i zorganizowane. Bardzo solidnie wykonują swoje obowiązki, które ich nigdy nie przerastają. Radzą sobie ze wszystkim bez problemów. Jako szefowie potrafią docenić podwładnych, których traktują po koleżeńsku tworząc przyjazną atmosferę. Swoją postawą pokazują przykład dobrej pracy i takiej tez wymagają od innych. Nie tolerują obiboków. Mają dryg do interesów lub zajmowania wysokich stanowisk. Ich energiczne działania, bystrość i elokwencja oraz umiejętność negocjacji bardzo im to ułatwiają.  Potrafią korzystać z nadarzających się okazji. Niestety ich pociąg do ryzyka, nieumiejętność słuchania rad i ostrzeżeń czasami naraża ich na porażki. Szybko jednak potrafią znaleźć wyjście z trudnych sytuacji. Żadne obowiązki ich nie przerastają. Są bardzo solidni i świetnie sprawdzają się w roli szefa.

Ich ujmujący sposób bycia, czar, urok i dowcip przyciągają płeć przeciwną jak magnes. Pragną tworzyć ciepły dom, otwarty dla przyjaciół. Uwielbiają organizować spotkania, grille. Uwielbiają dzieci i zawsze potrafią o nie zadbać. Osobę, którą pokochają obdarzają gorącym, namiętnym uczuciem. Gdy się jednak w związek wkradnie nuda to szukają wrażeń gdzie indziej.

Sprawdź swoje liczby, skorzystaj z naszego kalkulatora:

Kalkulator indywidualny
Kalkulator związków