Numerology Portal

Baran trójka

Baran Trójka to najbardziej energiczna osobowość wśród Baranów. Witalność, śmiałość, błyskotliwość i towarzyskość wsparte są takimi cechami jak entuzjazm, inteligencja, odwaga i przedsiębiorczość. Zawsze gdzieś się śpieszy i ma dużo na głowie. Wielość zainteresowań i mnogość planów powoduje, że mało kto za nim nadąża. Barany Trójki są bardzo śmiałe, otwarte na nowoczesność. To oryginalni indywidualiści, optymistycznie nastawieni do życia. Intuicja i niespożyta energia dają im ogromne możliwości samorealizacji. Przeszkodzić im może jedynie ich niecierpliwość, impulsywność i nieoczekiwania zmiana celów. Tylko zapanowanie nad gwałtownością pozwoli im osiągnąć wysoką pozycję i zrobić karierę zawodową. Chociaż bardziej zależy im na dobrych kontaktach z otoczeniem niż na awansach. Bardzo lubią pracować z ludźmi. Potrafią zmotywować do pracy i przekonać do swoich racji. Przez to niekiedy stają się wyrachowane i manipulują ludźmi dla własnych korzyści.

W pracy są bardzo przedsiębiorczy i postępowi. Lubią pracować i mają duże poczucie odpowiedzialności.  Potrafią zainspirować swoimi pomysłami. Szybko reagują i podejmują decyzje. Dlatego świetnie sprawdzą się w roli szefa. Dobra organizacja, mobilizacja podwładnych do pracy, refleks pomagają im świetnie zarządzać. W trudnych sytuacjach nie tracą głowy, nie boją się wyzwań. Pomagają słabszym, są wrażliwi i serdeczni. Bywają też niestety nieprzewidywalni. Potrafią bez powodu zmienić plany, porzucić pracę i rozpocząć nową.

Baran Trójka posiada duży temperament, apetyt na życie i uciechy. Dlatego miewa wiele flirtów zanim zdecyduje się na stały związek. W młodości podchodzi do uczuć bardzo swobodnie. Z czasem szuka prawdziwej miłości i stabilizacji. Dba o dom i sprawy rodzinne. Zawsze pamięta o urodzinach, ważnych rocznicach. Dba o wykształcenie dzieci czasami narzucając im drogę kształcenia.

Sprawdź swoje liczby, skorzystaj z naszego kalkulatora:

Kalkulator indywidualny
Kalkulator związków