Numerology Portal

Baran szóstka

Baran Szóstka w życiu kieruje się intuicją i zdrowym rozsądkiem. To bardzo ambitna, zdolna i zdecydowana osoba. Zna swoją wartość i wierzy w siebie. Ma bardzo przyjazne usposobienie i towarzyską naturę. Ceni honor, prawdę i uczciwość. Wierny swoim ideałom. Bywa, że poucza i moralizuje. Nie toleruje kłamstwa i oszustwa. Ceni rodzinę, dom i partnera. Chociaż przeszkody pobudzają go do działania to niepewność jutra go przeraża. Posiada predyspozycje do rozwoju duchowego.

Szybko nawiązuje nowe znajomości, zakochuje się, ale decyzję o małżeństwie i założeniu rodziny odkłada na dalsze plany. Takie decyzje podejmuje z rozmysłem i rozwagą. W życiu szuka idealnego partnera poddając tę drugą stronę licznym próbom. Testując wierność, lojalność i podejście do życia. Zwraca uwagę na urodę, ubiór ale też inteligencję i bystrość. Gdy już założy rodzinę, bardzo dba o dom, urządzając go z wielką starannością. Dba o dzieci i partnera. Stara się o dobre relacje. Ale potrafi też zranić, skrytykować, obrazić i zaraz zapomnieć. Potem nie wie dlaczego druga połowa bywa oziębła. Jeśli ma udany związek rozwijają się jego cechy wrażliwości, opiekuńczości, kompromisu czy serdeczności.

W pracy jest bardzo solidny, rzetelny i ambitny. Ma tendencję do wybicia się w dziedzinie twórczej, artystycznej czy naukowej. Jest lepszym szefem niż podwładnym. W grupie jest przyjazny i sprawiedliwy. Czasami poucza i mentoruje, ale zawsze stara się znaleźć pozytywne cechy w drugiej osobie. Ma tendencje do przynoszenia spraw zawodowych do domu, a spraw osobistych do pracy. Miewa wówczas czarne myśli. Jeśli ma odpowiedniego partnera, który go wspiera to potrafi mu to pomóc. Jeśli nie ma takiego zaplecza wówczas staje się zaczepny, złośliwy i agresywny.

Sprawdź swoje liczby, skorzystaj z naszego kalkulatora:

Kalkulator indywidualny
Kalkulator związków