Numerology Portal

Baran siódemka

Baran Siódemka wykazuje zamiłowanie do wszystkiego co nowe, ciekawe i nietuzinkowe. Ma wiele pomysłów i potrafi je realizować. Bardzo ceni sobie wolność i swobodę. Okazuje to zarówno w zachowaniu jak i ubiorze. Zazwyczaj w życiu kieruje się uczciwością i szczerością. Nie lubi i nie wchodzi w układy. Gdy się na kimś zawiedzie, bezpowrotnie zamyka drzwi. Zasadę tę stosuje zarówno w pracy jak i w życiu prywatnym. Dąży do realizacji swoich ambicji i marzeń. Czasami brak mu cierpliwości, wówczas porzuca rozpoczęte działania. Chociaż tego nie okazuje jest bardzo przywiązany do rodziny.

W pracy nie lubi się podporządkowywać, woli zajmować stanowisko szefa. W pracy wykazuje się zapałem, rzetelnie i sprawnie wykonując swoje obowiązki. Zawsze widzi optymistyczne rozwiązania. Łatwo się integruje z grupą, jest pomysłowy, sympatyczny i życzliwy. Odpowiedzialny i odważny w działaniach. Wierzy w siebie, we własne siły. Potrafi zarządzać innymi ludźmi. Świetnie sprawdzi się w polityce, lub pracach naukowo – badawczych.

W młodości w związki często wchodzi z ciekawości. Jeśli się zaangażuje, to dba o partnera okazując czułość, miłość i oddanie tego samego oczekując od drugiej strony. Jego związki są bardzo udane i przetrwają nawet największe burze jeśli wcześniej zbudowana została przyjaźń i pojawiły się dzieci. Jeśli nie ma tych podstaw, a w partnerstwie nie układa się to potrafi w mgnieniu oka zerwać wszelkie więzi. Potrafi dobrze funkcjonować w związkach nieformalnych opartych na układzie partnerskim. Choć serce jego pragnie romantycznych doznań. W sytuacjach niejasnych bardzo często sięga do tradycji i dzieciństwa, stosują w rodzinie reguły i zasady, które kiedyś sam odrzucał.

Sprawdź swoje liczby, skorzystaj z naszego kalkulatora:

Kalkulator indywidualny
Kalkulator związków