Numerology Portal

Baran piątka

Baran Piątka to energia, improwizacja i niezależność. Lubi zmiany, postęp i nowatorstwo. Szybko nawiązuje kontakty, zmienia otoczenie, mieszkanie. Nie przywiązuje się do tradycji. Jest lubiany w towarzystwie. Jego urok osobisty, inteligencja, lekkość i dobry humor powodują, że jest bardzo mile widziany w każdym towarzystwie. Lubi mieć i lubi wydawać, przy okazji dzieląc się z innymi. Nie planuje przyszłości, żyje dniem dzisiejszym. Dzięki skuteczności, odwadze i przedsiębiorczości Barana oraz bystrości, elokwencji i pomysłowości Piątki  może osiągnąć sukces. Powinien tylko opanować swoją niestałość i brak cierpliwości.

W młodości jest bardzo niestały w uczuciach. Próbuje, zmienia, zakochuje się i odkochuje w mgnieniu oka. Przy czym ma bardzo duży wpływ na płeć przeciwną. Spontan i zapał, namiętność i swoboda powodują, że gromadzi liczne doświadczenia w związkach. Od partnera wymaga głównie akceptacji jego swobody i wolności, które bardzo często bywają powodem rozstań.

W pracy nie lubi przeciętności i rutyny. Potrafi świetnie współpracować w grupie. Stać go na duży wysiłek, pomysłowość i podejmowanie szybkich decyzji. Sprawdza się jako handlowiec. Łatwo uczy się języków. Zniechęca go praca drobiazgowa, ciężka i długofalowa, w której nie widać efektów. Dąży do prestiżu i osiągnięcia wysokiej pozycji społecznej i zawodowej. Dobrze sprawdza się jako szef, ale stawia na ludzi samodzielnych i odpowiedzialnych. W interesach przyciąga pomyślność, potrafiąc rozkręcić, wypromować i zarobić. Łatwo zarabia ale też łatwo przepuszcza pieniądze. Posiada żywy temperament i energię, niezależność i zuchwałość. Ciągle pcha do przodu. Te cechy czasami powodują, że ma tendencje do nerwicy, podatny jest na stres, cierpi na migreny i bezsenność. P przymusowym odpoczynku szybko wraca do równowagi. Ale za chwilę wraca do poprzedniego stanu i tak w kółko.

Sprawdź swoje liczby, skorzystaj z naszego kalkulatora:

Kalkulator indywidualny
Kalkulator związków