Numerology Portal

Baran ósemka

Baran Ósemka to połączenie tak silnych cech charakteru, które tworzą osobowość odważną, nieustępliwą, wytrwałą, przedsiębiorczą i bardzo atrakcyjną dla płci przeciwnej. Ten silny charakter wykazuje się szybkością w podejmowaniu decyzji we wszelkich sprawach życiowych, trafnych wyborach, dużej witalności i wielu talentach twórczych. Jest to osoba, której nie przerażają żadne przeszkody, bardzo przedsiębiorcza potrafiąca zyskać sojuszników dla swoich pomysłów. Nie lubi pozostawać w cieniu, pragnąc awansów i dowodzenia. Dlatego w jego życiu często następują zmiany, które potrafią odwrócić jego los o 180 stopni. Baran Ósemka jednak sam swoim zachowaniem zwykle je prowokuje potrafiąc z dnia na dzień porzucić pracę lub zmienić miejsce zamieszkania. Bardzo szybko potrafi dojść do dużego majątku ale tak samo łatwo może go stracić. Przy czym nigdy nie słucha niczyich rad i przestróg, czasami kilka razy w życiu powtarzając ten sam scenariusz.

Wewnętrznie to osoba nadzwyczaj wrażliwa, uczuciowa i szlachetna. Pragnie pomagać i bronić słabszych, być pomocnym, a przy tym bezinteresownym. Niestety jego silne emocje powodują, ze niekiedy nie potrafi zapanować nad swoim gniewem i porywczym odruchami.

Zwykle tak mocno wierzy w swoje siły, ze potrafi osiągnąć wszystkie wytyczone cele. Skrupulatnie planuje przyszłość, zdobywa potrzebna naukę i doświadczenie , aby zajść wysoko w karierze zawodowej. Pewność siebie i cechy przywódcy bardzo mu to ułatwiają. Jako szef jest bardzo wymagający i szorstki. Czasami gwałtowny. Ale jest również sprawiedliwy i bardzo słowny. Czasami ma tendencje do wchodzenia w ryzykowne interesy.

W młodości jest bardzo kochliwy, ognisty i namiętny. Szuka romantycznej miłości i czułości. Jest wierny. Z czasem jednak może się to zmienić, gdy zostanie przytłoczony codziennością. Baran ósemka mężczyzna często zaczyna znikać z domu. Lubi się bawić i nie znosi zazdrości.

Jednak zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn powiązania rodzinne są tak ważne, że nie potrafią zdecydować się na rozstanie. Bardzo kocha dzieci i angażuje się w ich sprawy. Dba o ich dobre wychowanie i wykształcenie. W starszym wieku jeszcze bardziej ceni sobie wieży rodzinne stając się dobrym opiekunem i zaufana osobą dla najmłodszego pokolenia.

Sprawdź swoje liczby, skorzystaj z naszego kalkulatora:

Kalkulator indywidualny
Kalkulator związków