Numerology Portal

Baran dziewiątka

Baran Dziewiątka pragnie wolności bez ograniczeń. Jego motorem działania jest ambicja, dążenie do sukcesu. Właściwie mocne cechy tej osobowości nadaje znak zodiaku, natomiast dzięki Dziewiątce kieruje się w życiu intuicją, natchnieniem, głębią przeżyć i wrażliwością. Potrafi wiele rzeczy przewidzieć, dobrze i szybko ocenić sytuację i znaleźć proste rozwiązanie. To często artystyczne dusze, posiadające talenty muzyczne, artystyczne lub literackie. Wrażliwy na piękno i dobro. Kocha podróże, ryzyko i tajemnice. Pragnie wiele przygód i wrażeń w życiu. Niekiedy przeceniając swoje siły naraża się na straty.

Najbardziej odpowiada im praca samodzielna, w której może realizować się oryginalnie i niepowtarzalnie. Raczej nie interesują go władza. Ważniejszy jest postęp, poszukiwanie prawdy i realizacja siebie. Liczne talenty Barana Dziewiątki powodują że może on się realizować w wielu dziedzinach życia i obierać różne kierunki pracy zawodowej. Uwielbia pracować dla innych, przynosząc im radość . Ma tendencje do podejmowania się ryzykownych przedsięwzięć, a jego wiara w ideały i ludzi oraz naiwność przyczyniają się do tego, że łatwo go oszukać. Do spraw finansowych nie przywiązuje zbyt dużej wagi. Uwielbia przyrodę , prace ogrodnicze, ale tez pracę dla ludzi np. doradca, psycholog.

W miłości szuka szczególnych uniesień i romantyzmu. Uwielbia uczucie zakochania. Gdy zaczyna go brakować staje się zazdrosny, kontroluje partnera lub szuka pocieszenia tam gdzie znowu może się zakochać. Aby tworzyć z nim udany związek najlepiej jest mu ustępować, nie okazywać zazdoości, a we wszystkich działaniach wykazywać dyplomację. Krótkie rozstania dla ochłonięcia dobrze mu zrobią. Baran Dziewiątka aby utrzymać związek powinien zapanować nad swoją nadmierną emocjonalnością oraz chęcią bycia niezależnym. Z czasem rodzina staje się dla niego najważniejsza co spaja związek. Jeśli jednak nie powiedzie mu się w miłości, potrafi żyć samotnie, kierując się ku duchowości oraz skupiając się na dzieciach.

Sprawdź swoje liczby, skorzystaj z naszego kalkulatora:

Kalkulator indywidualny
Kalkulator związków