Numerology Portal

Baran dwójka

Baran Dwójka to połączenie odwagi, inteligencji, przedsiębiorczości, entuzjazmu i uprzejmości z uczuciowością, opiekuńczością, intuicją i fantazją. To osoby zwykle bardzo przywiązane do domu i rodziny. Dążą do osiągnięcia bezpieczeństwa i stabilizacji życiowej. Ich droga do osiągnięcia swoich celów jest zwykle długa, ponieważ przenikają się tutaj dwie przeciwstawne postawy: aktywność, szybkość Barana oraz bierność i fantazja Dwójki. Wszystko zależy od tego, które cechy w danej sytuacji są bardziej aktywne. Przy takiej dowistości charakteru Bran Dwójka często przeżywa emocjonalne huśtawki, miewa momenty zwątpienia, wewnętrzne niepokoje i brak wiary w siebie, bardzo łatwo go zranić. Oczywiście umie to znakomicie tuszować, a z czasem uczy się stanowczości i większego zdecydowania. To bardzo rodzinna osoba. Dbająca o dom i rodzinę. Chętnie przyjmuje gości.

W postępowaniu z innymi ludźmi zwykle kieruje się intuicją i głosem serca. Uwielbia być pomocny.

Potrafi znakomicie oddzielać sprawy zawodowe od życia prywatnego. W pracy realizuje swoje cele a w domu regeneruje siły. To osobowość pełna różnych talentów. Bujna wyobraźnia podsuwa ciągle nowe pomysły, które z pasją realizuje.

To bardzo uczuciowe osoby. Szukają w  życiu partnera z którym stworzą spokojny i bezstresowy związek oraz ciepły i przyjazny dom. Niczego nie przyśpieszają i napierają, są bardzo wyrozumiale i cierpliwe. Uwielbiają dobrą kuchnię. To domatorzy. Kochają dzieci i zwierzęta i lubią z nimi spędzać czas. Przez osoby postronne Baran zwykle jest odbierany jako silna i niezależna osobowość. Potrafi zwrócić uwagę i nie krępuje się okazywać niezadowolenia. Ale są to tylko pozory. Od partnera potrzebują wsparcia by zachować pewność siebie i mieć poczucie bezpieczeństwa.

Baran Dwójka zwykle pracuje po to by zapewnić bezpieczeństwo materialne swojej rodzinie. Nie ma ambicji awansów i prestiżu. Dla rodziny i wygody potrafi zrezygnować z takich planów. Chociaż nie wykluczone , że znajdą się jednostki u których cechy Barana wezmą górę i zrobią oszałamiającą karierę. W pracy stara się utrzymywać przyjazne kontakty. Pracę wykonuje solidnie, ma dobre pomysły i intuicję twórczą. Choć nie często udaje mu się je zrealizować, gdyż zniechęca się każdą nawet najmniejszą krytyką. Jako szef dba o swój wizerunek i ofiarnie pilnuje spraw, które są dla niego najważniejsze. Niestety ma tendencję do zwlekania z podjęciem decyzji, opóźnia i przeciąga sprawy.

Sprawdź swoje liczby, skorzystaj z naszego kalkulatora:

Kalkulator indywidualny
Kalkulator związków