Numerology Portal

Baran czwórka

Baran Czwórka łączy w sobie energię wytrwałości, solidności i odpowiedzialności z odwagą, inteligencją i przedsiębiorczością. To człowiek, który planuje i realizuje. Czasami wolniej czasami szybciej, ale zawsze dojdzie do celu. Nie zniechęca się przeszkodami, nie lekceważy obowiązków i przedkłada pracę nad przyjemności. Zawsze wykona to do czego się zobowiązał. Posiada ogromną siłę koncentracji. Nie są to osoby zbyt towarzyskie czy spontaniczne. Izolują się od pokus i poważnie traktują życie. Nie zaprzyjaźnia się zbyt szybko, często zachowuje dystans i nie pozwala sobie na zbytnią poufałość. Gdy jednak nawiąże bliższy kontakt staje się szczerym i godnym zaufania przyjacielem. Zawsze jest bardzo pomocny i oddany rodzinie. Ma jednak problem z okazywaniem uczuć.

Baran Czwórka sprawia wrażenie osoby niedostępnej poprzez swoją nieśmiałość. Łatwiej mu   jest przechodzić z przyjaźni w związek niż rozpoczynać nowy. W miłości nie traci głowy, bardziej niż uczucia poszukuje porozumienia na poziomie duchowym. Czasami partner może odczuwać niedosyt czułości. Pragnie stabilizacji, zrozumienia, akceptacji i harmonii w związku. Nie śpieszy się do małżeństwa, chyba że górę wezmą cechy czwórki. Wówczas szybko założy rodzinę pragnąc w ten sposób osiągnąć bezpieczeństwo.  W partnerstwie jest wierny i uczciwy, troskliwy i opiekuńczy. Surowy dla dzieci ale też troskliwy i opiekuńczy.

Swoją aktywność wykazuje nie tylko w pracy, ale też w sporcie. Z pasją rywalizuje, zdobywa i bije rekordy. Dobre wykształcenie gwarantuje mu zwykle sukces zawodowy. Hart ducha, siła woli, zdecydowanie, wytrwałość oraz pracowitość prowadzą go do osiągnięcia zamierzonych działań. Nie zrażają go przeszkody i niepowodzenia. Jest dobrym organizatorem i skutecznym strategiem. Lubi ciągle tworzyć coś nowego i nie toleruje bierności i marnowania czasu. Nie ma zrozumienia dla ludzkich słabości bo sam jest niestrudzony i wymagający.

Sprawdź swoje liczby, skorzystaj z naszego kalkulatora:

Kalkulator indywidualny
Kalkulator związków