Numerology Portal

Co łączy astrologię z numerologią?

Astrologia polega na analizowaniu wpływu ciał niebieskich na nasze życie, natomiast numerologia polega na analizowaniu wpływu liczb na nasze życie. 

Obie te dyscypliny praktykowane były już w dawnych czasach i dostępne tylko dla wykształconych filozofów i kapłanów. Z ich wiedzy korzystali jedynie rządzący i bogaci. Dzisiaj każdy kto ma na to ochotę może skorzystać z tej wiedzy. We własnym zakresie ją analizować i pogłębiać.

Zarówno z astrologii jak i z numerologii możemy uzyskać informacje na temat historii z przeszłości, zdarzeń, które do nas przyjdą, charakterze, dążeniach czy celu duszy. 

Te dwie dyscypliny wzajemnie zestawione uzupełniają cechy osobowości i w istotny sposób wzbogacają poznanie tajników ludzkiej natury. Osobowość człowieka poddana analizie z dwóch punktów widzenia jest przedstawiona w pełniejszym zakresie. 

W tym module możesz zapoznać się z zestawieniem poszczególnych znaków zodiaku z wibracjami numerologicznymi. 

Jeśli natomiast masz ochotę samodzielnie wykonać takie zestawienia możesz sporządzić sobie analizę numerologiczną korzystając z naszych kalkulatorów numerologicznych dostępnych na naszej stronie www.l-future.com/analiza-numerologiczna/.

Możesz również samodzielnie stworzyć swój kosmogram korzystając z darmowej opcji programu astrologicznego dostępnego na  www.astro.com

Aby stworzyć kosmogram:

  1. klikasz zakładkę Free Horoscopes i wybierasz Extended Chart Selection
  2. wybierasz opcję dla osób niezalogowanych: “ for guest users:
  3. To view this horoscope you need to enter birth data. Please click here to go to the data entry page. The horoscope will be displayed subsequently” – klikasz link
  4. wypełniasz formularz: Imię, nazwisko, płeć, dzień, miesiąc i rok urodzenia, godzina urodzenia, kraj urodzenia, miasto urodzenia – klikasz “continue”
  5. wyświetli się strona: Extended Chart Selection – klikasz przycisk: click here to show the chart